TFF 2. lig kırmızı grupta sahasız şampiyonluk hedefleyen, üstüne yüzyılın deprem felaketini yaşayan, kalan maçlarını İstanbul’da tamamlayarak ligi üçüncü kapatan İskenderunspor azimle 1. Lige çıkmayı kovalıyor.

İstanbul’da Uşak spor ile ligin son maçını oynayan ve sahadan 5-1’lik galibiyetle ayrılan İskenderunspor, 77 puanla grubun üçüncüsü olarak 1. Lige çıkabilmek için Play Off maçlarına kaldı.

Teknik Direktör Levent Şahin nezaretinde Türkiye Futbol Federasyonu tesislerinde Perşembe günü oynanacak olan Play Off maçının ilk antrenmanına çıktı.

Teknik patron Şahin, dün itibariyle ligi bitirdiklerini ifade ederek “Bugün sabah antrenmanımıza başladık. Perşembe günü oynayacağımız maç için, bu beriyotta TFF tesislerinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yüksek motivasyon ve enerjiyle çalışmalara başladıklarını belirten Teknik direktör Levent Şahin “Arkadaşlarımız olayın bilincinde, geçen yıl üçten ikiye nasıl çıkıldığını birçok futbolcudan, teknik adamdan çok iyi biliyorlar. En çok deneyimli olanlar onlar. Ben başladığım günden beri nasılsa, şu anda sonsuz güveniyorum. Umarım çalışmalarımızın karşılığını şehrimize, kulübümüze, takımımıza, bizlere yakışan şekilde bitiririz.  

iskenderunspor-play-of-hazirligi.mp4_snapshot_01.17.771iskenderunspor-play-of-hazirligi.mp4_snapshot_01.39.293iskenderunspor-play-of-hazirligi.mp4_snapshot_00.58.679iskenderunspor-play-of-hazirligi.mp4_snapshot_00.35.662