Beşiktaş'ın Antalyaspor'u konuk ettiği erteleme karşılaşmasında siyah beyazlı taraftarların bulunduğu tribünlerden deprem bölgesindeki çocuklara gönderilmek üzere sahaya atılan oyuncakların dağıtımı sürüyor.

Beşiktaş Kulübü ve taraftarlarının deprem bölgelerindeki çocuklar için 'Bu oyuncak sana arkadaşım' kampanyası çerçevesinde Antalyaspor maçının 4'üncü dakika, 17'nci saniyesinde peluş oyuncaklar sahaya atılmış, izleyenleri de duygulandırmıştı. Karşılaşmanın ardından toparlanan oyuncakların yanı sıra, yardım malzemeleri de TIR'lara yüklenerek deprem bölgelerine gönderilmişti.

TIR’la kente ulaştırılan pelüş oyuncakları İskenderun Beşiktaşlılar Derneği yönetimi bu kez Modern evler Mahallesinde bulunan Çadır kente Beşiktaş otobüsüyle birlikte depremzede çocuklara getirdi. Burada depremzede çocuklarla buluşan Beşiktaş taraftarlar Dernek Başkanı Sedat Uysal ve yönetimi çocukların isteklerine tek tek karşılık verdiler.

Yüzlerce çocuğun coşkusu ile eğlence alanına dönen Çadır kentte gönüllü Beşiktaşlılar tarafından çocukların yüzleri de boyandı ve onlara oyuncaklar dağıtıldı.