Okul öncesi eğitim kurumlarından Özel ‘İyi ki Varsın Çocuk’ Anaokulu Kurucusu ve sahibi Burcu Büyükburç ile eğitimci Kevser Kanat İskenderun.org ve Sektörel Dergi ekibini ziyaret etti.    

Hatay’ın İskenderun ve Arsuz ilçelerinde yaşayan velilerin çocuklarının yoğun olarak okul öncesi eğitim aldığı Özel ‘İyi ki Varsın Çocuk’ Anaokulu Kurucu- sahibi Burcu Büyükburç ile eğitimci Kevser Kanat’ı İskenderun.org ve Sektörel Dergi imtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ, yayın kurulundan Halit Sapmaz ve Necati Yıldız konuk etti.

İyi ki Varsın Çocuk’ Anaokulu Kurucu- sahibi Burcu Büyükburç kurulduğu günden buyana okul öncesi eğitimde ortaya koydukları uygulamaları, projeleriyle öncelikli olarak eğitim alan çocukların, devamında da velilerin beğenisini kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Okul öncesi eğitime farklılık kazandırdıklarını belirten İyi ki Varsın Çocuk Anaokulu Sahibi Burcu Büyükburç, “Gerek eğitmenlerin verdikleri eğitimler, gerekse, kendilerini geleceğe hazırlayan çocukların ufkunu açan çalışmalarla sektörde ilerleyişini sürdüren bir alan açtık, bu yönde emin adımlarla yürüyoruz” dedi.

Nezaket ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren İskenderun.org ve Sektörel Dergi ekibi de çok keyifli bir sohbet etme imkanı buldukları konuklarına çalışmalarında başarı dileklerini iletti.  

“Öğrencilerimiz iki haftalık tatili iyi değerlendirmeli” “Öğrencilerimiz iki haftalık tatili iyi değerlendirmeli”

f6498293-8ea3-4ffe-9d40-3e1e7481907ace65bf76-ebaa-4d0c-a777-634c8b393aa59e9d1ced-be48-45c3-a75b-82b8352626ce