Kermes alanına gelir gelmez kürsüye davet edilen Başkan Sami Üstün, burada kendisine takdim edilen ilkokul diplomasını alırken oldukça duygulandı. Başkan Üstün, bu okulun bir mezunu olmanın gururunu taşıdığını belirterek, "Bizler de uzun yıllar önce bu okulda okuduk. Bizim zamanımızda bu kadar modern ve teknolojik araç gereçler yoktu ama bu sevgi, ilgi, coşku her zaman vardı" dedi.

Unutulmaz Anlar Yaşandı Unutulmaz Anlar Yaşandı

Geçmişten Günümüze Coşku ve Sevgi

Başkan Üstün, şenlik ve kermes etkinliğine katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek "Bugün burada, hem 3. Bahar Şenliği'ne hem de kermese katılmak, çocuklarımızın ve velilerimizin coşkusuna ortak olmak istedik. Ancak kıymetli müdürümüzün hazırladığı bu sürpriz gerçekten çok duygulanmamı sağladı. Bu güzel sürpriz için başta okul müdürümüze, öğretmenlerimize, çocuklarımıza, velilerimize ve emeği geçen herkese tüm kalbimle teşekkür ediyorum" diye konuştu.

ŞENLİK VE KERMES COŞKUSU

Etkinlikte, okul öğrencileri ve velilerinin coşkulu katılımı göz doldurdu. Renkli etkinlikler ve stantlarla dolu kermeste, çocuklar eğlenirken veliler de birlik ve dayanışma örneği sergiledi. Başkan Üstün, etkinlik boyunca çocuklarla ve velilerle yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti ve hatıra fotoğrafları çektirdi. Geleneksel Bahar Şenliği ve Kermes, okul topluluğu ve katılımcılar için unutulmaz bir gün olarak hafızalarda yerini aldı. Başkan Üstün'ün duygu dolu anları, etkinliğin en özel anlarından biri olarak tarihe geçti.

TEŞEKKÜR VE MİNNET

Sürprizi hazırlayan okul müdürü, öğretmenler, öğrenciler ve velilere teşekkür eden Başkan Üstün "Bu anlamlı sürpriz ve etkinlik için herkese minnettarım. Birlik ve beraberlik içerisinde bu tür etkinlikleri sürdüreceğiz" dedi.

Whatsapp Görsel 2024 06 01 Saat 13.39.01 50555943Whatsapp Görsel 2024 06 01 Saat 13.38.58 E4926E8FWhatsapp Görsel 2024 06 01 Saat 13.38.59 2Fdc9Efb

Editör: Halit Sapmaz