Çeşme’de TYF Kamil Yıldırım Optimist Trofesi Yelken Yarışladı Başladı Çeşme’de TYF Kamil Yıldırım Optimist Trofesi Yelken Yarışladı Başladı

Pirinçlik Mahallesinin köklü ailelerinden, çevresine sevilen sayılan şahsiyetlerden Sami Güler, geçen dönem az farkla kaybettiği muhtarlık seçimlerinde 31 Martta da yine aday oldu.

Merhum dedesi Mahmut Sapmaz’ın da muhtarlık yaptığı, Samiddin Güler seçimlerde bir oyun ne kadar önemli olduğunu birebir yaşadı ve bir oyla Pirinçlik Mahalle muhtarı seçildi. Seçim gecesi ise seçmeninin yoğun ilgisiyle, Samiddin Güler’in seçim zaferi konvoylarla, evlerinin önünde kurban kesilip, müzik eşliğinde büyük bir coşkuyla kutlandı.

31 Mart mahalli idareler yerel seçimlerinde aday olduğunu, adaylığı süresi içeresinde destek ve yanında olan tüm dostları ile mahalle sakinlerine teşekkür eden Samiddin Güler “Bu seçimde aldığım bir oyun ne kadar değerli, kıymetli olduğunu öğrenmiş oldum. 448’e 449 ile seçimleri tek oyla Muhtarlığı kazanmış oldum. Burada bir oyan ne kadar değerli olduğunu göstermek istedim” dedi.          

A91F59Ee 8C08 48C0 95Ae 0Ebb4446E6Dd

Editör: Halit Sapmaz