İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, 6 Şubat depremi sonrası yaşanan gelişmelerin yanı sıra bölgemiz ekonomisi ve 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimler değerlendirildi.

Huawei ve CoinTR Web3 inovasyonunu birlikte destekleyecek Huawei ve CoinTR Web3 inovasyonunu birlikte destekleyecek

    Ak Partiden Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mehmet Öntürk ve İskenderun Belediye Başkan adayı olan Mehmet  Dönmez’’e hayırlı olsun dileklerini ileten İTSO Yönetim Kurulu Başkanı  Levent Hakkı Yılmaz, bölgemiz ekonomisi ve deprem sonrası yaşanan gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

    Ak Partiden Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mehmet Öntürk,  Hatay’ı hep birlikte yönetmeye talip olduklarını belirterek, “Hatay için kenetlenme, birlik ve beraberlik olma vaktidir. Biz Hatay’ı hep birlikte yöneteceğiz. Sivil Toplum kuruluşları bizim için çok önemli. İskenderun’a hak ettiği hizmeti yerine getireceğiz” dedi.

   Ak Parti İskenderun Belediye Başkan adayı Mehmet Dönmez’de toplantıda birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Ekip halinde bu güzide şehrimizi yönetmek için bu göreve talip olduk” dedi.

Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Öntürk, İskenderun Belediye Başkan adayı Mehmet Dönmez’in ziyaretinde, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan Yardımcısı Mahir Taner, Muhasip Üye Gassan Kuran Yönetim Kurulu Üyeleri, Sedat Uysal, Hıdır Güneş, Nedim Şaban, Fuat Keser, Ali Çitanak, Yılmaz Çağan, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakıf Başkanı Doğan Erten, meclis üyeleri Bilal Öz,  Tahsin Öztekin yer aldı.

AKP4AKP3AKP1

KP2

Editör: Halit Sapmaz