Hatay’ın İskenderun ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde bölgede faaliyet gösteren sürücü kursları sorunlarını masaya yatırarak çözüm yolları aradı.

İskenderun Erzin Dörtyol Payas Belen Arsuz Sürücü Kursları Temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda sektörün sorunları görüşüldü.

Özel BAL Sürücü Kursu Yönetim Kurulu Başkanı ve İTSO Meclis Üyesi Hüseyin Tuncer; “Sürücü kursları olarak ülkemizde istihdam sağlayan vergisini ödeyen sektör temsilcileri olarak zor bir süreçten geçiyoruz” dedi.

Özellikle akaryakıta peş peşe yapılan zamlar ve vergilerin sektörü olumsuz yönde etkilediğini vurgulayan Hüseyin Tuncer “Sürücü kurslarımızın yolları başta olmak üzere birçok sorunlarımız var. Bu gün bu sorunlarımızı bir araya gelerek paylaşmak ve çözüm önerileri bulmak için buradayız. Her zaman yanımızda olan sorunlarımızı dinleyen ve çözüm yolları arayan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Levent Hakkı Yılmaz’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.