Ak parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’da görev yapan gazetecilerle bir araya gelerek çalışmalarıyla ilgili sohbet gerçekleştirdi.

İskenderun Belediyesi Doğan Gazinosu sosyal tesisinde yapılan toplantıda konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, Basın dördüncü kuvvet olduğunu hatırlatarak, bu nedenle İskenderun’da görev yapan gazetecilerle bir araya gelmekten mutlu olduklarını söyledi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da, göreve geldiği günden bu yana kent halkı için gece gündüz demeden çalıştıklarını, çalışmaya devam edeceklerini vurgulayarak görev süresince yaptığı hizmet ve faaliyetleri basın mensuplarıyla paslaştı.   

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel de, İskenderun’un büyük eksikliklerini, hükümet nezdinde ve ilçe belediyesi olarak yapılan çalışmalarla tek tek çözmeye çalıştıklarını kaydederek “Şehirler sembolleriyle yaşarlar, bizler de İskenderun’a yakışır sembol yapmak için çalışıyoruz. Şehrimize gerçek ve kalıcı hizmetin peşinden gidiyoruz, olmayacak projelerden bahsetmek doğru değil” dedi.