Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Çağcıl Yetim, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Tuba Yetim kardeşler ile Psikiyatri uzmanı Dr. Gülşen Teksi’nin bir araya gelerek kurdukları klinik, düzenlenen törenle hizmete girdi.

İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi üzerindeki kliniğin açılışına Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Levent Yılmaz, doktorlar ile hekimlerin aileleri katıldı.

        Açılış konuşması yapan klinik ortaklarından Kadın hastalıklardı Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Çağçıl Yetim, kendisiyle beraber üç hekimle bir araya gelerek bu kliniği kurduklarını belirterek “Güzel bir aile olarak bu kliniğimizi büyüteceğiz, sizlerin desteğiyle. Sizlerin burada olmanız bizim için büyük bir şeref, büyük bir mutluluk. Açılışımıza gelerek bize anlamlı bir destek verdiğiniz için çok teşekkür ederim” dedi.

        Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven de, bugünkü ekonomik koşullarda zor olduğu bir dönemde sağlık hizmeti veren böyle bir işletmeyi hayata geçirmek için bir araya gelen üç hekimi cesaretlerinden dolayı kutladı, başarılı olacaklarına yürekten inandığını söyledi.  

       

Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp bebek uzmanı Dr. Çağcıl Yetim, kız kardeşi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Tuba Yetim ve Psikiyatri uzmanı Dr. Gülşen Teksin’in kurduğu kliniğini açılış kurdelası, hayırlı olması dilekleri arasında kesildi. Açılışın ardından Başkan Güven ve İTSO Başkanı Yılmaz, doktorların odalarını tek tek gezerek öğütlerde bulundu, geçmişteki hekimlik mesleğinin zorluklarından bahsetti.

       

Dr. Çağcıl Yetim de, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında maddi gücü olmayan ailelere yardımcı olmak için çalışmalar yapacaklarının da altını çizdi.

DSC_0039DSC_0052DSC_0043DSC_0033DSC_0023DSC_0026