Hatay’ın İskenderun ilçesinde anne ve çocuklarının birbirinden bağımsız keyifli zaman geçirebilecekleri bir konsept oluşturan Ma Bella kafe Play house düzenlenen törenle hizmete girdi.

İşletmeciliğini Eylem Gökpınar, Elmas Çetinkaya’nın yaptığı Ma Bella Cafe Play House’un açılışına Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ve davetliler katıldı. Anne-babalar Cafede oturup çayını kahvesini yudumlarken, çocukları ise oyun alanında gönüllerince zaman geçirebilecek ortamın yaratıldığı Cafenin açılışında konuşan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Ma Bella Anne çocuk Cafe’nin bölgenin önemli bir eksikliğini ortadan kaldırmış olacağını söyledi.

Açılış kurdelasını Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İşletmeciler Eylem Gökpınar, Elmas Çetinkaya, MEKA yassı çelik yöneticisi Kaan Yılmazlar, Özdemir Metal işletmecisi Hasan Özdemir ile birlikte keserek hizmete giren Cafeyi davetliler gezdi. 

İsmet İnönü mahallesi 706 Sokakta hizmete giren Ma bella Kafe play house, günün her saatinde anne ve babaların çocuklarını eğitmen gözetimindeki oyun alanına bırakabileceği bir ortama sahip…