6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlere rağmen 1. Ligi hedefini depremin çocukları olarak sürdüren İskenderunspor, play Off mücadelesinde taraftarından turuncu-mavili formalı destek bekliyor.

Deprem sonrası kalan maçlarını İstanbul’da oynayan ve maddi destek amacıyla ‘Depremin Çocukları’ özel tasarım formaları yaptıran Turuncu-mavili Kulübün, kentte bulunan İskenderunspor Storede satışa sundu.

1. Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen takım Play Off ikinci tur ikinci ayak maçını Cumartesi günü saat 17.00’da İstanbul Pendik stadında 1461 Trabzon FK ile maçına gidecek taraftarın özel tasarım formalarla tribündeki yerini alması bekleniyor.      

Kulübün Sosyal medyada hesabında birçok kuruluş, özel tasarım form alımıyla desteği paylaşılıyor.

İskenderun spor Storede de özel tasarım ve çeşitli turuncu-mavili forma satışına ilginin yeterli olmadığı belirtiliyor. Forma ve ürün satışını yapan store de bulunan formalarının satışlarıyla ilgili eski futbolcu ve taraftarlardan destek çağrısı geldi.

Eski futbolcu Doğal Kasal “İskenderun spor bizim gururumuzdur. Bu Formayı 1984-85 yılları arasında bende giydim. İskenderun spor basit bir futbol kulübü değildir. Bu formayı giymek her adama nasip olmaz özellikle taraftarlarda acılarını paylaşıyorum İskenderun spora sahip çıkalım. Buradan çok futbolcu yetişti alt yapımızda yetişip giden futbolculardan da onlarında İskenderun spora desteklerini istiyorum. Takımımıza sahip çıkalım. İskenderun sporu yalnız bırakmayalım” dedi.

Bir taraftar da İskenderun spora başarılar dileyerek “Bunca engellere, yaşanan talihsizliklere rağmen mücadeleyi bırakmadılar. Canı gönülden oynuyorlar. O kupayı bu sene bu şehir getireceğiz. Hakan Bolat başkanımıza da teşekkür ederiz, bizi yalnız bırakmadı. Bir tane İskenderun spor var. Herkesin destek olmasını istiyoruz maddi manevi Hiçbir şey olmazsa bir tane forma alalım kulübemize destek olalım güzel yerlere taşıyalım” diyerek konuştu.

a729ee50-45b4-4409-b11a-fca15510c48256ba0b77-bea0-4713-9f84-16d47405e123