31 Mart yerel seçimlerine Cumhur ittifakının adayı olan iş insanı Mehmet Dönmez, seçim çalışmaları kapsamında tüm mahalle muhtarları ziyaretinin Muradiye Mahallesi durağında, muhtar Mustafa Keseroğlu ve mahalle sakinleriyle buluşarak samimi bir ortamda sohbet gerçekleştirdi.

Mahalle sakinleriyle tek tek tokalaşan ve sohbet eden Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan adayı Mehmet Dönmez’i karşılayan Muradiye Mahalle muhtarı Mustafa Keseroğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileğini iletti.

Çocukluğunun geçtiği, oyun oynadığı sokaklardan okuduğu okula kadar Muradiye mahallesinin yaşamında çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Cumhur İttifakı adayı Mehmet Dönmez “Burada birçok arkadaşlarım var. O güden bugünlere hayat insanları farklı noktalara taşıdı ama biz geldiğimiz, yaşadığımız yerleri unutmadık” dedi.

Mahalle sakinleri İskenderun Devlet hastanesinin yıkılan yerine ise Kalıcı acil servis, hastane yapılmasını talep etti. Mahalle Muhtarı Mustafa Keseroğlu da durumu iyi olmayan çok sayıda vatandaşın çok mağdur olduğunu belirterek şunları paylaştı: “SGK Hastanesinin bulunduğu bölgeye, kent insanının ihtiyacına cevap verecek hastane istiyoruz…”