"İSKENDERUN'U YÖNETMEYE GELİYORUZ!"

İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, Teşkilatı'nın da hazır olduğu toplantıda tüm meclis üyeleriyle sahneye çıktı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Barın "Yerel seçimlere tertemiz Başkan ve Meclis üyeleriyle hazırız. İskenderun'un sorunlarını biliyoruz, çözüm önerilerimiz hazır. 31 Mart akşamı Nazmi Ceylan'ı Belediye Başkanı olarak göreceğiz. Söz veriyoruz; bu şehir hak ettiği hizmeti alacak, ne söz verdiysek yapmak boynumuzun borcudur. Her mahalleyi adım adım geziyor eksiklerini biliyoruz. Tüm mahalleleri kalkındıracak projelerimiz hazır, tek amacım sizlere mahcup olmamaktır" diye konuştu.

"MECLİS ÜYELERİMİZLE GURUR DUYUYORUM"

İYİ Parti İskenderun Teşkilatıyla, Meclis Üyeleriyle halkın karşısına çıkarken listeye giren tüm meclis üyeleri halka tanıtıldığı programda Başkan adayı Nazmi Ceylan "İskenderun Meclis Üyesi listemizde Mimar, Mühendis, Doktor, Avukat, Eğitimci ve sayamadığım birçok nitelikte ve başarılı isimler var. Şehrimizi ortak akılla yönetecek ve işin ehli olanlarla hareket edeceğiz" dedi.

"1 NİSAN SABAHI HER ŞEY FARKLI OLACAK!"

Sessiz çoğunluk olarak sandıktan galip çıkacaklarının altını çizen İYİ Parti Belediye Başkan adayı Nazmi Ceylan, bu kalabalığı görenlerin buraya intikal edecek ve hediye, koli, paralarla müdahale etmeye çalışacaklarını belirterek, buna tenezzül etmeyeceğinizi bildiğini, bu iradeyi satın almaya da kimsenin gücünün yetmeyeceğini söyledi.

'OYNANMAMIŞ MAÇIN KAZANANI OLMAZ!'

Seçimlerin iki Parti arasında şartlandıranların oyunlarını bozduklarını vurgulayan Nazmi Ceylan şunları paylaştı: “Bizi yok sayanlar şimdi gölgemizden korkmaya başladı. Asıl korkuyu 31 Mart akşamı yaşayacaklar. Bilmiyorlar oynanmamış maçın kazananı olmaz! 31 Mart günü bu maçın galibi biz olacağız…”

Toplantı başlamadan İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan için kurban kesimi yapılırken, konvoy eşliğinde uğurlandı.