Seçim çalışmaları çerçevesinde Karaağaç’tan Tülek mahallesine kadar basmadık yer, sıkmadığı el bırakmamak için geceli gündüzlü çalışan Devam partisi Belediye Başkan adayı İlker Köybaşı, hazırladığı video ile halka seslendi.

Belediye Başkan adayı Köybaşı, video aracılığıyla yaptığı açıklamada, adaylığını açıkladığı andan itibaren sahada yer aldığını hatırlatarak “Adaylığımı açıkladığım andan itibaren sürekli sahada oldum ve beklentimizin üzerinde ilgi ve destek aldığımı görüyorum. Projelerimizin tamamı halkımız tarafından çok beğenildi. Şunu gördük ki Arsuzumuzun ve Arsuz’un büyük sorunları var. Bu sorunları yerinde tespit edip çözüm odaklı çalışmalarımızın altyapısını oluşturmaya başladık” dedi.

Sözlerinin devamında sorunların kendilerini korkutup endişelendirmediğine vurgu yaparak şunları dile getirdi:

“Arsuzlu dostlarımızın destekleri ve oylarıyla belediye başkanlığını kazanmamız durumunda bu sorunları çözüm odaklı politikamızla ve vizyon sahibi ekibimizle çözeceğiz. Belediye başkanlığımız süresince sürekli sahada ve aktif olarak çalışmaların içerisinde yer alacağım. Hiçbir zaman koltuk sevdalısı olmadım, olmayacağım da. Şuna da söz veriyorum; daha önceki dönemlerde beş altı aylık tebrik ve kabuller Arsuzumuzun zamanını alacağından heba etmeyeceğim. 1 Nisan’dan itibaren sahada aktif bir şekilde çalışmalara başlayacağım. Arsuz’un öz evladı ve Arsuz aşığı olarak kıymetli hemşerilerimizin bana olan desteklerini esirgememelerini istiyorum.”