İskenderun’a gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İSTE'de konteyner kent kurulum çalışmasını inceledi, Adliyeyi ziyaret etti, daha sonra Kırıkhan Adliyesine geçti.

Hatay’ın İskenderun ilçesine öğle saatlerinde ziyaret gerçekleştiren Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ile birlikte depremden etkilenen Hatay'ın İskenderun ilçesinde Üsküdar Belediyesi tarafından üstlenilen konteyner kent kurulum sahasında gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, depremden etkilenen Hatay'da İskenderun Adalet Sarayı'nı ziyaret etti. İskenderun Adliyesi’ne de geçen Bakan Bozdağ, Hakim ve savcılar ile adliye personeline geçmiş olsun dileklerini iletti, gönüllülük esasına göre görev yapan tüm personele teşekkür etti.

Hatay’ın Kırıkhan ilçesi Adalet Sarayı'nı da ziyaret ederek, hakim ve savcılar ile adliye personeline geçmiş olsun dileklerini ileten Bakan Bozdağ, bölgede deprem sonrası aksamadan yürütülen çalışmalar için görev yapan tüm personele teşekkür etti.