Vosmer Otomotiv T200 Masters Tenis Turnuvası 10 gün boyunca birbirinden heyecanlı ve iddialı maçlara ev sahipliği yaptı.İZMİR (İGFA) -  İzmir'de düzenlenen T200 Masters Tenis Turnuvası, farklı şehirlerden raketlerin katılımıyla çekişmeli ve keyifli maçlara ev sahipliği yaptı.

Kültürpark Tenis Spor Kulübü’nde düzenlenen ödül törenine Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Rikardo Aliberti, Yönetim Kurulu Üyeleri Enriko Aliberti, Süleyman Eryüksel, Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona, Kültürpark Tenis Spor Kulübü Başkanı Murat Şener ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bülent Necimoğlu ile kulüp üyeleri ve sporcular katıldı.

Turnuva kapsamında düzenlenen törende konuşan Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Rikardo Aliberti, Türkiye’nin en önemli tenis kulüplerinden birisi olan İzmir Kültürpark Tenis Spor Kulübü’nde rekor katılımla düzenlenen turnuvaya ana sponsor olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Vosmer, İzmir’de doğmuş ve tüm yatırımlarını İzmir’e yapan bir şirket olarak, güzel şehrimizdeki kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere her zaman destek vermiştir ve önümüzdeki dönemlerde de vermeye devam edecektir. Turnuvanın düzenlenmesinde katkısı olan herkese ve turnuvaya ülkemizin farklı şehirlerinden katılan tüm sporculara teşekkür ediyorum” dedi.

Depremden kurtulan ikizlerin yaşam mücadelesi… Depremden kurtulan ikizlerin yaşam mücadelesi…

Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel ise yaptığı konuşmada, “Vosmer, İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına yaklaşık 15 yıldır en kaliteli ve yenilikçi hizmeti sunan, sektörün önde gelen markalarından biri. Şirket olarak sadece müşterilerimize otomobil satmakla kalmıyor, eğitimden spora kadar pek çok alanda sağladığımız desteklerle onların her alanda yanında oluyoruz. Bugün burada tenis camiasının birbirinden değerli temsilcileri ile bir aradayız. Vosmer Otomotiv ailesi olarak bu turnuvaya verdiğimiz destekten çok mutluyuz ve uzun yıllar da desteğimiz devam edecek. Turnuva kapsamında bize kaliteli ve heyecanlı müsabakalar izleten tüm sporcuları ve kazananları tebrik ediyoruz” diye konuştu.

Kültürpark Tenis Spor Kulübü Başkanı Murat Şener ise yaptığı değerlendirmede, İzmir için turnuvaya rekor katılım olduğunu ve toplamda 325 single 95 double sporcumuz yarıştığını söyledi.

Kaynak: igf