Cemal Noğay'a veda yemeği Cemal Noğay'a veda yemeği

Herkes Duysun TV ve İGF TV ortak yayında MHP Bursa Milletvekili adayı Yaşar Türk, yaklaşan seçim gündemi ve saha çalışmalarını “Odak Noktası” programında değerlendirdi. Bu seçimlerde şer güçlere karşı, bu memleketi bölmeye çalışanlara karşı MHP'ye müthiş bir teveccüh gösterileceğini belirten Türk, var oluşla yok oluş arasında bir seçim olacağını ifade ederek, Bursa'nın da kendilerine sahip çıkacağına inancının tam olduğunu söyledi.BURSA (İGFA) – MHP Bursa 1. Bölge 3. sıra adayı Yaşar Türk, İGF TV ve Herkes Duysun TV’nin ortak yayınında Odak Noktası programına konuk oldu.

Türk, moderatörlüğünü Merve Özdemir Çevik’in yaptığı programda İGF Genel Başkanı ve Herkes Duysun Genel Yayın Yönetmeni Mesut Demir’in sorularını yanıtladı.

https://youtu.be/vrCE4cwf91s

Yapılan saha çalışmalarında gözlemledikleri konuları dile getiren Yaşar Türk, MHP'nin topluma, ülke sorunlarını çözecek bir söylemle sahada olduklarını anlattı.  Pozitif duygularla karşılaştıklarını belirten Türk, "Vatandaşımız bizlere 'Siz bu ülkenin çimentosusunuz' diyorlar. Ciddi teveccüh var. Saha gerçekten şu anda bizim adımıza inanın çok güzel. Anketler şu anda hava uçuşuyor ama gerçek anket sandıkta olacaktır" diye konuştu.

Türk, MHP'nin tarım, turizm ve ulaşım projelerini de değerlendirdi.

Sosyal medya algısına da vurgu yaptı.

Herkesin kendi sandığına sahip çıkması gerektiğini savunan Türk, "Bu dönem MHP, bizi şahlanıza geçirerek, bizim yüzümüzü güldürecek. Ve bu yüzümüzü güldürecek vatandaşlar olacak. MHP'yi muhakkak üst sıralarda olması gereken seçmenimiz var. Bu seçim var oluşla yok oluş arasında bir seçim olacak. Bölgenin de, Bursa'nın da bize sahip çıkacağını düşünüyorum" dedi.