İGC Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı İyi Parti Arsuz belediye Başkan Adayı Süleyman Sırrı Bahadırlı, "Emeğiniz ve bize gösterdiğiniz ilgi ve alakalarınızdan ötürü teşekkür ediyorum. Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Arsuz Belediyesi’ne, şehrin menfaatlerine dönük çalışmalarda destek vereceğiz. Seçim sürecinde ortaya koyduğumuz projeleri anlatacağız, uygulanması için destek isteyeceğiz. Arsuz çok değerli bir ilçemiz, hep birlikte gelişimine ve kalkınmasına katkı sunacağız" dedi.

İGC Başkanı Diyap Atar, Seçim çalışmalarında Arsuz’a değer katacak önemli projeler sunduğunu, süreci güzel yönettiğini ifade ederek Bahadırlı’ya bundan sonraki siyasi çalışmalarında başarılar dileğinde bulundu.

Arsuz’un hizmetlere aç bir şehir olduğunu yineleyen İYİ Partili Süleyman Sırrı Bahadırlı, “Tarımda katma değer sağlayacak alternatif kaynakları öne çıkarmamız gerek. İlaçlama sağlıklı bir şekilde ilerlemeli. Sokak hayvanları için yeni projeler üretilmeli. Soğuk hava deposu, tarım OSB’si gibi yatırımlar hayata kavuşmalı, Arsuz'da yapılması planlanan Hatay Sanat Köyü Projesi’ne destek vermemiz gerekiyor. Turizm seferberliğini başlatmalıyız. İnanın, bunları yapmak çok zor değil. Bizler kaldığımız yerden Arsuz için çalışmayı sürdüreceğiz. Fikirlerimizle, projelerimizle Arsuz’a sahip çıkacağız’ diye konuştu.

Mereto Dağı turizme kazandırılıyor Mereto Dağı turizme kazandırılıyor

Whatsapp Görsel 2024 04 08 Saat 20.37.04 55F8Fe85Whatsapp Görsel 2024 04 08 Saat 20.37.04 7D9517FdWhatsapp Görsel 2024 04 08 Saat 20.37.03 9Be053E3

Editör: Halit Sapmaz