İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında Ocak ayı Meclis toplantısı Meclis Başkanı Zeki Altun Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Konuşyan İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz K yetki belgesinin odadan alınabileceğini söyledi.

 itso k belgesi1

Tarımsal pazarda Yenişehir devrimi Tarımsal pazarda Yenişehir devrimi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Ocak ayı toplantısında bir araya geldiler.

İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, ülke ve bölge ekonomisindeki son gelişmeler hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. Başkan Yılmaz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiklerini belirterek,” Mayıs ayında yapılacak seçimlerde kendisine desteğimizi belirttik. Bu ziyaret esnasında üyelerimizden ve meslek komitelerimizden bizlere ulaşan talep, sorun ve çözüm önerileri raporumuzu da kendilerine sunduk. Sayın Başkanımız kendilerine aktardığımız sorunlarla yakından ilgilendi. Özellikle K Yetki Belgesinin odamızdan verilmesi konusunda söz aldık”

K YETKİ BELGESİ İTSO’DAN ALINABİLECEK

Yılmaz, Özellikle ‘K Yetki Belgesinin’ odamızdan verilmesi konusunda TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan söz aldık.  Yasal prosedür gereği Ticaret Bakanlığı’na müracaatlarımızı gerçekleştirdik. Bakanlığın onay vermesinin ardından, K Yetki Belgesi odamız tarafından verilmeye başlanacaktır. Bu önemli gelişmeyi de, sizlerle paylaşmak istedim “şeklinde konuştu.