İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Edip Demir-Çelik Tesislerini ziyaret etti. İTSO Başkanı Yılmaz yeni iş yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

edip demircelik2edip demircelik1

Edip Metal Demir-Çelik Kurucuları Mithat Ceritbinmez, Metin Ceritbinmez, tesisleri İTSO yönetimine gezdirdi.

Kayseri OSB'den 'işsizlik' değerlendirmesi Kayseri OSB'den 'işsizlik' değerlendirmesi

Nardüzü’nde bulunan Edip Metal Demir-Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Ceritbinmez, sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirterek şunları söyledi:

“Biz bu yatırımı yaklaşık üç yıl önce arsa alımı ile birlikte 5-6 ay boyunca da proje üzerinde çalışarak gerçekleştirdik. Bölgemizde, İskenderun, Belen, Arsuz,  Kırıkhan, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağ olmak üzere çevre ilçelerimizin çelik ihtiyacını karşılıyoruz.

Edip Demir-Çelik olarak çelik servis merkezi anlamında bünyesinde her türlü yassı mamulü bulunduran bir tesis kurduk. Tesisimizde her türlü siyah, galvaniz renkli, saç, boru profil başta olmak üzere sanayi alanında kullanılan tüm çelik mamullerini bulunduruyoruz. Müşteri memnuniyetini arttırma adına hızlı hareket ediyoruz. Bizim pazar hedefimiz daha çok bölgemizi kapsıyor. Günden güne ilginin artması bizim de çalışma şevkimizi arttırıyor ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın karşılığı ile bölgemizde tercih edilir bir firma haline geldik. Tekrar hoş geldiniz”

BÖLGEYE KATMADEĞER KATIYOR

İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yeni tesisiniz hayırlı olsun. Çok modern bir tesis olmuş. Bölgenin çelik ihtiyacında aranan firma olmanız da çok önemli diyerek,” Kaliteli ürünler üreterek bölgemiz ekonomisine ve istihdamına katma değer sağlayan sizleri ziyaret etmek ve hayırlı olsun demek için buradayız. Bölgemizin sayılı firmalarından birisiniz. İTSO olarak her fırsatta üyelerimizi ziyaret ediyor, sorunlarını yerinde dinliyor, çözüm yolları arıyoruz ve bu sorunları en yetkili mercilere ileterek, çözümler üretiyoruz. İTSO Yönetimi olarak her zaman yanınızdayız” dedi.

Ziyarette, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan Yardımcısı Mahir Taner, Muhasip Üye Gassan Kuran, Yönetim Kurulu Üyeleri, Sedat Uysal, Nedim Şaban, Fuat Keser, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten, Meclis üyesi Çağrı Aytaş, İTSO Genel  Sekreteri Figen Gül Dönmez, On Fil Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yılmaz yer aldı.

edip demircelik3edip demircelik