ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
16 Mart 2021 - Salı 11:13
 
Tosyalı, partililerine hizmetlerini anlattı…
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, düzenlenen AK Parti istişare ve değerlendirme toplantısında İskenderun’un hak ettiği noktaya elbirliği ile taşıyacaklarını söyledi.
Siyaset Haberi
Tosyalı, partililerine hizmetlerini anlattı…

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve mahalle başkanları bir araya geldi.

İskenderun Belediye hizmetlerini görsel sunum eşliğinde anlattığı toplantıda Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediyemizin çalışmaları, faaliyetleri ve projelerimiz ile ilgili bilgiler paylaşarak, kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunmak istedik” dedi.

 45 MAHALLEYE EŞİT HİZMET

Gece–Gündüz demeden halka hizmet için çalıştıklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Belediye olarak rutin hizmetlerimizin yanında sosyal anlamda da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 45 mahalleye eşit hizmet götürmekteyiz. Güzel olan İskenderun’umuzu daha güzel bir noktaya getirmek için çalışıyoruz. İskenderun’a Değer” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tosyalı,, partililerine, hizmetlerini, anlattı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı