Çalışkan, Öntürk'e yapacağı hizmetlerde destek olacağını belirtirken, Hatay'ın sorunlarını TBMM'de dile getirmeye devam edeceğini vurguladı.

Hatay'ın kalkınması ve gelişmesi için her zaman olduğu gibi bu dönemde de elinden geleni yapacağını vurgulayan Milletvekili Çalışkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Öntürk'ü tebrik eder, ilimize yapılacak tüm hayırlı hizmetlere destek olacağımızı belirtmek isterim" dedi.

Erbakan: 28 Şubatçıların affedilmesinin zamanlaması bize manidar geliyor Erbakan: 28 Şubatçıların affedilmesinin zamanlaması bize manidar geliyor


Seçimlerin başta Hatay olmak üzere deprem bölgesine, ülke ve millete hayırlar getirmesini temenni eden Çalışkan “Hizmet dolu bir dönem diliyorum. Vatandaşlarımızın ve bölgemizin sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde dile getirmeye devam edeceğiz. Hatay’ın daha iyiye gitmesi için gayret göstermeye devam edeceğiz. Hatay halkının hakkını savunacak ve sesi olmaya devam edeceğiz” diye kaydetti.

Editör: Halit Sapmaz