ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
20 Nisan 2021 - Salı 13:11
 
MHP’li Başkan Keskin partisinden istifa etti!
Hatay’ın Dörtyol ilçesinde bir dönem aradan sonra ikinci kez Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkanı seçilen Fadıl Keskin’in partisinden istifa etti.
Siyaset Haberi
MHP’li Başkan Keskin partisinden istifa etti!

Edinilen bilgilere göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Adalar'dan toplayıp MHP’li Hatay Dörtyol Belediyesi’ne hibe ettiği 100 atın üzerlerindeki çiplere rağmen kaybolması üzerine başlatılan adli ve idari soruşturma sürecinde Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin’in partisine zarar vermemek adına Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezine sunduğu istifa dilekçesi kabul edildi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz yaptığı açıklamada: “İstanbul Büyükşehir Belediyesinden aldığı atlar nedeniyle, Adli ve İdari Soruşturmaya muhatap olan, Hatay/Dörtyol Belediye Başkanımız Sn Fadıl Keskin’in partimizden istifası işleme konulmuş olup, Belediye Başkanları listemizden de düşürülmüştür. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur” dedi.

Sosyal medyada son günlerde büyük yankı bulan Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin’in istifasıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Fadıl Keskin soruşturmalar tamamlanıncaya kadar bağımsız belediye başkanı olarak görevine devam edecek.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’li, Başkan, Keskin, partisinden, istifa, etti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı