Haber Detayı
02 Şubat 2021 - Salı 10:06
 
İSTE- İTSO El Birliği İle Çalışıyor
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) yerleşkesinde İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) katkılarıyla yapımına başlanan peyzaj ve kapsamlı çevre düzenleme çalışmalarında sona gelindi.
Eğitim Haberi
İSTE- İTSO El Birliği İle Çalışıyor

İSTE merkez yerleşkesinde, üniversite ve İTSO katkılarıyla yapılmakta olan İTSO Bulvarı’nda asfalt,  süs havuzu, bisiklet yolu ve dinlenme alanlarının inşası devam ediyor. 850 metre uzunluğunda ve 22 metre genişliğinde bir alanı kapsayan çalışmaların yerleşkede yüz yüze eğitim başlamadan tamamlanması planlanıyor.

İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “Yerleşkemizi öğrencilerimiz için güzelleştirmeye devam ediyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Master planımızda yer aldığı gibi yerleşkede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının da (İTSO) katkılarıyla hayata geçirdiğimiz projede bu zamana kadar önemli bir mesafeyi geride bıraktık, yakın zamanda kalan kısmı da tamamlamayı hedefliyoruz. Çalışmalardaki katkılarından dolayı İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a ve yönetimine teşekkür ediyorum.”

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO Yönetim Kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Sanem Akpınar ve Raşit Özyurt, İTSO Bulvarı’nda asfalt,  süs havuzu, bisiklet yolu ve dinlenme alanlarının inşasını gezdiler.

 İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Bulvarın İskenderun’a ve İskenderun Teknik Üniversitesine hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSTE-, İTSO, El, Birliği, İle, Çalışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı