kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
02 Şubat 2021 - Salı 08:08
 
Başkan Ramazan Öksüz Her Yerde
Saadet Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, ülkedeki taşımacılık sektörünün, kara, hava ve denizle sınırlı kalmaması gerektiğini belirterek, demir yolu hatlarının daha rantabl hale getirilmesi gerektiğini söyledi.
Siyaset Haberi
Başkan Ramazan Öksüz Her Yerde

Payas’taki kurum ve kuruluşlara gerçekleştirdiği ziyaretlerle kendisinin ve partisinin görüşlerini ortaya koyan İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, bu kez TCDD Taşımacılık Payas Lojistik Müdürü Burhan Aker’i makamında ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan İlçe Başkanı Öksüz, demir yolunun istenilen şekilde kullanılmadığı görüşünü savunarak “Ülkenin büyük bir bölümünde demir yolu hatları mevcut. Ama bize göre bu hatlar daha etkin kullanılmalı. Ülkedeki taşımacılık sektörü sadece kara, hava ve denizle sınırlı değildir. O yollardaki hareketlilik demir yoluna da taşınmalı. Taşınmalı ki ülke ekonomisine daha ciddi katkılar versin” dedi.

TCDD Taşımacılık Payas Lojistik Müdürü Burhan Aker de, Payas tren garının uzun yıllardır sanayi ürünlerinin taşınmasına hizmet verdiğini dile getirerek, Saadet Partisi’nin kendilerine ziyaretten memnun kaldıklarını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Ramazan, Öksüz, Her, Yerde,
Yorumlar
Haber Yazılımı