kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Ocak 2022 - Pazartesi 10:51
 
“Aydınlık Türkiye Gelecek’te mümkün”
İskenderun İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, aydınlık Türkiye’nin ancak Gelecek Partisi’nin iktidarıyla gerçekleşebileceğine işaret ederek buna inanan ve gelecek çatısı altında toplananların sayısının her geçen gün arttığını söyledi.
Siyaset Haberi
“Aydınlık Türkiye Gelecek’te mümkün”

Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen kahvaltı buluşmasında basın mensuplarının yanı sıra partililer de katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, ilçe yönetiminin tanıtımı yapıldı.

10 Ocak Basın Bayramı’nı kutlayan Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, dünyada ve Türkiye’de olup bitenleri öğrenmenin yolunun basın olduğuna dikkat çekerek, zorlu ve özverili bir görev üstlenen basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

Aydınlık Türkiye’nin ancak Gelecek Partisi’nin iktidarıyla gerçekleşebileceğini ifade eden Başkan Mehmet Yılmaz “Bizler hiç kimsenin menfaatini gözeterek veya menfaatlenerek bu görevi üstlenmedik. Biz süslü sözler yerine icraat yapmaktan yanayız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son Başbakanı olan Genel başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na inandığımız için aynı safta yer aldık. Biz Allah’ın rızasını kazanmak için bu yola çıktık” dedi.

Buluşmada ayrıca partiye yeni katılan 69 vatandaşa törenle ‘Gelecek Parti’ rozeti takıldı. Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, rozet töreni sırasında telefonla basın mensuplarının bayramını kutlayarak günümüzde basının çalışma ortamının çok zorlaştığını, bu koşullarda doğru haber yapmaya çalışan gazetecilerin bulunduğuna dikkat çekti.  

Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, her türlü zorlu koşulları göğüsleyerek görevini yerine getirmeye çalışanları kutladı ve kendi iktidarlarında bu koşulların iyileştirilerek değişeceğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Aydınlık, Türkiye, Gelecek’te, mümkün”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı