Dörtyol İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan göreve başladığı günden itibaren önleyici güvenlik tedbirlerini ve kontrolleri en üst seviyede tutarak, halkın kendini huzur ve güven içerisinde hissetmesi için tüm ekip arkadaşlarıyla birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin 24 saat esasıyla çalışmalarıyla takdir görüyor. Çarşı merkezinde de esnaf gezisi yapan Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan, önceki gün de Dörtyol Küçük Sanayi Sitesini ziyaret ederek alın terini ve emeği ürüne dönüştüren esnafların güvenlik ve trafik konularındaki sorun ve önerilerini dinledi.

Emniyet Müdürü Kalkan “Genel asayişin devamının sağlanması, önleyici güvenlik hizmetlerinin etkinliğinin artırılması, suçun oluşmadan engellenmesi, meydana gelen suçlara en hızlı şekilde müdahale edilmesi ve suçun faillerinin yakalanarak ilgili birimlere teslim etmek üzere değerli Valimiz, İl Emniyet Müdürümüz ve Kıymetli Kaymakamımızın talimatları doğrultusunda 24 saat esasına göre faaliyet göstermekteyiz” dedi.

Güvenlik hizmetinin en önemli bölümünün halkın yanında, onlarla iletişim halinde olmak, ikamet ettikleri noktaya kadar hizmet götürmek olgusu olduğunu aktaran Kalkan “Bunun için önleyici devriye hizmetleriyle toplumda sorunsuz ve güvenle yaşama rahatlığı için hemşerilerimizden aldığımız desteklerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Emniyet teşkilatımızdaki her bir mesai arkadaşım aynı zamanda, bir ebeveyn. Kendi yakınlarımız için arzuladığımız huzur ve güven ortamı neyse, tüm hemşerilerimiz için de aynı huzur ve güven ortamını halk desteğini, halkla daha fazla münasebette bulunarak sağlamaya çabalıyoruz. Bu konuda bizden desteklerini esirgemeyen tüm Dörtyollu hemşerilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Tekstilin merkezi Buldan'da Zolan rüzgarı Tekstilin merkezi Buldan'da Zolan rüzgarı

d10d9d8d7d6d5d4d3d1

Editör: Halit Sapmaz