Ziraat Bahcesi Cevre 3

Etkinliğe İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Akyürekoğlu, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nden Çevre Mühendisi Nejla Binici, Park Müdürü Ömer Soylu ve çalışanlar da katılım gösterdi. Etkinlikte, çocuklar ve aileleri çeşitli çevre dostu faaliyetler gerçekleştirerek çevre bilincini pekiştirdiler.

İskenderun’da Kurbanlıklar Pazardaki Yerini aldı İskenderun’da Kurbanlıklar Pazardaki Yerini aldı

Öğretmen Selda Temir, etkinliğin düzenlenmesinde katkılarından dolayı İskenderun Belediyesi'ne teşekkürlerini iletti. Ayrıca, her zaman çevre bilinciyle hareket eden ve etkinliğe destek veren velilere de teşekkürlerini sundu.

Çevre Mühendisi Nejla Binici ise çocuklara çevre bilincinin önemini vurgulayarak, doğayı korumanın ve temiz tutmanın herkesin sorumluluğu olduğunu belirtti. Katılımcılara çevre dostu alışkanlıklar edinmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.

Etkinlik, çocukların çevre bilincini artırmak ve doğa sevgisini pekiştirmek adına önemli bir adım olarak değerlendirildi. İskenderun Belediyesi'nin destekleriyle gerçekleştirilen etkinlik, çevre bilincinin toplumda daha da yaygınlaşmasına katkı sağladı.

Ziraat Bahcesi Cevre 1Ziraat Bahcesi Cevre 2

Editör: Ufuk Aktug