31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Deva Partisi Arsuz Belediye Başkan adayı olarak çalışmalarına aralıksız devam eden İlker Köybaşı, esnaf, çarşı-Pazar ve vatandaşları evlerinde ziyaret ederek destek arayışlarında bulunurken, yönetim şeklini de anlatmaya çalışıyor.

Gittiği her yerde sorunları dinleyen Köybaşı, yaşa bakmadan çözüm önerilerini de almaya çalışıyor. Gördüğü ilgiden bir hayli memnun olduğu gözlenen Başkan adayı İlker Köybaşı, her fırsatta halkın ilgisinden dolayı teşekkür ederek destek istedi.

Gündüz, çarşı Pazar ziyaretleri yapan Belediye Başkan adayı Köybaşı, akşam yaptığı toplantılarla projelerini anlatıyor. Başkan adayı Köybaşı, ‘ben’ anlayışıyla bugüne kadar gerçekleştirilen yönetimlerin ilçeye bir şeyler kazandırmadığını ifade ederek “Biz göreve geldiğimizde ‘ben’ değil, ‘biz’ anlayışını yerleştireceğiz. Bizler ortak akla inanan ve bu yöntemin daha başarılı olduğuna inanlardanız. ‘Ben’ zihniyeti bir şeyler kazandırmadı. Bizler, uçuk kaçık projelerin yerine, akla ve mantığa uyan, projeleri gerçekleştirmek için yola çıktık. Yapacağımız birçok projede belediyenin bütçesini kullanmadan, aksine kasaya gelir getirecek formülleri uygulayacağız. Biz imarı da biliyoruz, halkın neler istediğini de…” şeklinde konuştu.

Belediye Başkan adayı Köybaşı, Arsuz’un tüm hizmetlere aç olduğu gibi bakir bir ilçe olduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu: “Depremin hemen ardından sadece yaz aylarına hareketlilik yaşayan Arsuz, şimdi kışın da yaşanabilecek bir şehir haline geldi. Artan nüfus ile birlikte sorunlar arttı. Bizler, turizmden tarıma, spordan kültüre, sanattan yaşam standardını yükseltecek tüm alanlarda varlığımızı ispatlamak için projelerimiz mevcut. Dosyamız hazır, 1 Nisan’da alacağımız mazbatayı bekliyoruz. Tabi bunları gerçekleştirmek için sizin desteğiniz şarttır. Bizler inşaattan geldiğimiz için kentin mimari yönden nasıl şekillenmesi gerektiğini çok iyi bildiğimizi söylemek isterim.”

Hükümet ve Karayollarına ‘Acil’ çağrısı! Hükümet ve Karayollarına ‘Acil’ çağrısı!

Whatsapp Görsel 2024 02 28 Saat 13.21.54 4302179FWhatsapp Görsel 2024 02 28 Saat 13.21.54 322C70A4Whatsapp Görsel 2024 02 28 Saat 13.21.54 37F87688Whatsapp Görsel 2024 02 28 Saat 13.21.54 03Df5B76

Editör: Halit Sapmaz