21 yıldan bu yana inşaat sektöründe çözüm ortağı olarak hizmet veren Arslan Ticaret Yapı Malzemeleri firması, 20 metrelik yolda Celal Eker İş Merkezi’nde kaldığı yerden faaliyetlerine başladı. Açılış törenine, Arsuz Belediye Başkanı Sami Üstün, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, geçmiş dönem CHP Milletvekili Suzan Şahin, sivil topluk kuruluş temsilcileri, inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar ve kalabalık davetli grubu katıldı.

Firma sahibi Nesim Arslan, davetlileri, ailesiyle birlikte kapıda karşılayarak yakından ilgilendi.

Açılışta firma sahibi Arslan, küçük yaşlardan bu yana çalıştığını belirttiği hayatından kesitler anlattığı konuşmasında “Öncelikle yeni yerimizin açılışında bizi yalnız bırakmayan dostlara teşekkür ediyorum. Aslında bu program, açılıştan öte, pandemi ve depremle görüşemediğimiz dostlarla bir araya geldiğimiz etkinliktir.  Küçük yaşlarda başlayan iş hayatımın son 21 yılında kurduğumuz Arslan Ticaret’le inşaat sektöründe çözüm ortağı olduk. Bunu yaparken, Deco Vita ile birlikte yürüdük” dedi.

e-Fatura Programları Hakkında Bilgi e-Fatura Programları Hakkında Bilgi

Açılışta Deco Vita Seramik Satış Müdürü Adem Durmuş da, Nesim Bey ve firmasıyla tanıttıktan sonra ürünlerinin bölgede iyi bir satış rakamlarına ulaştığını ifade ederek “Arslan Ticaret, her yıl cirosunu artırarak markamızı buralara getirdi. Dün olduğu gibi deprem bölgesi olmasından dolayı Nesim Bey ve firmasına desteğimizi sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu.

Geçen dönem Milletvekili Suzan şahin de, depremin ardından Hatay’ın ayağa yeniden kalkması sürecinde Nesim Bey’in devam kararının çok anlamlı olduğuna vurgu yaptığı konuşmasında, yerel seçimlerin ardından iktidar ve muhalefetin partilerinin kıyafetini çıkararak, Hatay için el birliği vermeleri, iktidarın da bu bölgeyi ihmal etmemesi gerektiğini söyledi.

Arsuz belediye Başkanı Sami Üstün ise, Nesim Bey’den övgüyle bahsederken, Arsuz’un ve özellikle Hatay’ın yeniden canlanması sürecinde önemli bir yatırıma imza attığını ifade ederek, ilçe için yeni yatarımlar yapması talebinde bulundu ve hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, söz konusu açılışta bulunmaktan büyük onur ve mutluluk duyduğunu söyledi ve Arslan ticaret Yapı Malzemeli firması ve sahibi Nesim Arslan’ı kutladı.

Yapılan konuşmaların ardından davetliler, hayırlı olması dilekleriyle açılış kurdelasını kesti. Protokol üyeleri ele davetliler, mağazayı gezerek bilgiler aldı.

D S C 3112D S C 3105D S C 3103D S C 3095D S C 3087D S C 3081D S C 3077D S C 3073D S C 3069

Editör: Halit Sapmaz