Hatay’ın İskenderun ilçesinde faaliyet gösteren 1 Nolu ve 2 Nolu Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Olağan Genel Kurulunda yeniden göreve seçilen başkanlar Şaban Kekeç ile Yusuf Kazmacı güven tazeledi.  

İskenderun 1 Nolu Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi sabah, 2 Nolu Esnaf Kredi Kooperatifi de öğlenden sonra olağan genel kurullarını geniş katılımla İsa Taş Düğün Salonunda gerçekleştirdi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Esnaf Oda Başkanları ve üyelerin katıldığı genel kurulda, 1 Nolu Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Şaban Kekeç başkanlığındaki tek liste oylanarak 4 yıl görev yapacak yönetim kurulları belirlendi.

Aynı yerde öğleden sonra yapılan olağan genel kuruldu, 2 Nolu Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Yusuf Atila Kazmacı, başkanlığındaki tek liste üyeler tarafından oylanarak 4 yıl görev yapacak yönetim kurulunu seçti.  

Birlik ve beraberlik içerisinde tamamlanan her iki Olağan genel kurula katılarak birer konuşma yapan İskenderun Belediye Başkan Fatih Tosyalı, genel kurulların tüm kooperatif üyelerine ve esnafa hayırlı uğurlu olmasını dileyerek yeniden göreve seçilen Kooperatif Başkanı Şaban Kekeç ve Yusuf Kazmacı’ya hayırlı olsun diklerini iletti.

HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Sadece belirli gün ve zamanlarda değil, her zaman esnafı ziyaret ederek, düzenlenen toplantılarına katıldığını vurgulayan Başkan Tosyalı “Esnaf buluşmalarımızla, günlük rutin ziyaretlerimiz ile sizlerin görüş ve önerilerini alıyoruz. Bunlar bizim için çok önemli. Belediye olarak her zaman yanınızdayız” diye konuştu.

Aynı yerde, Sabah ve öğlen olmak üzere farklı zamanlarda gerçekleştirilen Olağan genel kurullarda güven tazeleyen Başkanlar Kekeç ile Kazmacı, başta Belediye Başkanı Tosyalı olmak üzere, katılım gösteren Esnaf ve Sanatkârlar Oda başkanları ile tüm konuklara katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Emeklilerden ‘İnsanca yaşamak için’ imza kampanyası… Emeklilerden ‘İnsanca yaşamak için’ imza kampanyası…

97-35-24-23-4