Yüksekbaş Grup çatısı altında faaliyet gösteren SYB Yapı Mühendislik Mimarlık, Ve&Ga Gayrimenkul, Vega Auto Gallery yöneticileri, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Yüksekbaş Grup ortakları Endüstri Mühendisi Selahattin Yüksekbaş ve İnşaat Mühendisi Kubilay Yüksekbaş başta olmak üzere diğer yöneticilerinin oluşturduğu Yüksekbaş Grup’u Belediye Başkanı Fatih Tosyalı makamında kabul etti.

Kentin inşaat sektörü başta olmak üzere birçok konunun değerlendirildiği ziyarette, gelişim sağlanabilmesi için yapılması gerekenler konuşuldu.

Samimi bir ortamda ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini söyleyen Grup ortaklarından Endüstri Mühendisi Selahattin Yüksekbaş, inşaat sektörünün sorunlarını dile getirdiklerini, Başkan Tosyalı’nın da bu konuda belediye olarak yapılabilecek kolaylıkları sağlamak adına çalışmalar yapabileceklerini söylemesi kendilerini memnun ettiğini vurguladı.

Gaziantep'te Başkan Şahin'den mahalle ziyaretleri Gaziantep'te Başkan Şahin'den mahalle ziyaretleri

Yüksekbaş, grup olarak kente daha çok fayda sağlamak için bölgedeki yerel yöneticileri ziyaret ederek fikir alışverişlerini sürdüreceklerini sözlerine ekledi.