Türkiye Liseler arası Futsal şampiyonası mücadelesinde birçok takımı eleyerek geride bırakan Yükseliş Koleji Lise takımı İl ikincisi olarak Türkiye Bölge finallerinde Hatay’ı temsil etmeye hak kazandı.   

Hatay’da bir süredir devam eden liseler arası futsal turnuvasında ilçelerde eşleşen takımların verdiği mücadelede sona gelindi. Yükseliş Koleji Lise Futsal Takımı rakiplerini eleyerek geride bırakan ve İskenderun birincisi olarak katıldığı Antakya’daki il finallerinde elde ettiği başarı ile ikinci oldu.

“Eğitimcinin Sorunları Bakanlığın gündeminde yok!” “Eğitimcinin Sorunları Bakanlığın gündeminde yok!”

Yükseliş Koleji Lise Futsal takımı, 6 Şubatta Şanlıurfa’da yapılacak olan Türkiye bölge finallerinde Hatay’ı temsil etmeye hak kazandı.

Türkiye Bölge finallerine kalan Lise Futsal Takımını kutlayan Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, “Yükseliş Koleji Futsal takımımızı tebrik ediyor, oynayacakları final maçında da yürekten başarılar diliyorum” dedi.

Bu arada Hatay’ı bölge finallerinde temsil edecek takımın, bu başarısında pay sahibi olan, kente, eğitim kurumuna gurur yaşatan yönetici, öğretmen ve takım oyuncusu öğrenciler her kesimden tebrikler alırken, Türkiye finallerinde de başarı temenni iletiliyor.  

323276291_679088197032025_2909357019397306873_n