Ak Partili vekil Hüseyin Yayman 14 Mayısta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala, yüzyılın felaketinin yaşandığı Hatay’ı ilçe ilçe gezerek seçmen ziyaretlerini sürdürüyor.

Kahramanmaraş merkezli depremlerde yakın akrabalarını kaybetmesine karşın, Hatay’da felaketin ilk gününden buyana depremzede vatandaşların yanında yer alan Ak Partili Hüseyin Yayman “Yaraları Beraber Saracağız” sloganıyla Samandağ’da da seçmenle buluştu.

İlçede esnafları ziyaret ederek tek tek sorunlarını dinleyen Yayman, Samandağlı vatandaşlarla birebir sohbet edip, hatırlarını sordu, yüzyılın felaketinden dolayı geçmiş olsun dileklerini iletti.  

On bir ili vuran depremlerin en fazla Hatay’da etkili olduğunu, yıkım ve kayıpların yaralarını sarmak için vatandaşla ilk günden buyana yan yana olduğunun altını çizen Ak Partili Hüseyin Yayman, “Gündemimiz deprem yaralarının sarılmasıdır. Çarşı ziyaretimizde CHP seçim bürosuna da girip Nadir başkanın bir çayını içtik. Bin yılın afetini birlikte atlatacağız” dedi.

Kılıçdaroğlu: Özür dilemelisin Erdoğan! Kılıçdaroğlu: Özür dilemelisin Erdoğan!

FvNuHwtXwAA_VLVFvNuHwtXoAgBYEZFvNuHwtXsAMTtZeFvNuHwsWcAEln5s