Başkan Mehmet Dönmez, birim müdürleriyle birlikte Kocatepe, Buluttepe, Barıştepe ve Yıldırımtepe mahallelerinde incelemelerde bulundu. Mahalle muhtarlarıyla birlikte acil çözüm bekleyen sorunları tespit eden Dönmez, sorunların hızla çözüme kavuşturulması için ekipleri harekete geçirdi. Sabah erken saatlerden itibaren HATSU ekipleriyle koordineli şekilde yürütülen çalışmalar sonucunda, Tepe mahallelerinde tespit edilen altyapı ve kanalizasyon sorunları gün içerisinde çözüldü.

KENTİ AYAĞA KALDIRMAYA ÇALIŞAN

EKİBE TEŞEKKÜR ETTİ…

Başkan Mehmet Dönmez, acil çözüm bekleyen sorunları yerinde incelemek üzere mahalle muhtarlarıyla birlikte Kocatepe, Buluttepe, Barıştepe ve Yıldırımtepe mahallelerinde bulundu. Sorunların tespit edilmesinin ardından, HATSU ekipleriyle koordineli bir şekilde çalışmalar başlatıldı.

Tepe mahallelerdeki sorunların sırasıyla çözüleceğini belirten Başkan Dönmez, "İskenderun 5 yılda çok güzel olacak ama biz 2 yılda tüm sorunları çözme hedefindeyiz. İskenderun için gece gündüz koşturan müdürlerimize ve ekiplerimize teşekkür ediyorum" dedi.

İskenderun Belediyesi’nin hızlı ve etkin çalışmaları, mahalle sakinlerinin memnuniyetini kazandı ve belediyenin sorunlara karşı duyarlılığını bir kez daha gösterdi. Başkan Dönmez, İskenderun’u daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmalarına kararlılıkla devam edeceklerini belirtti.