Osmaniye'de İbrahim Çenet, Erzin'de Ökkeş Elmasoğlu, Dörtyol'da Dr Bahadır Amaç, İskenderun'da Mehmet Dönmez, Belen'de İbrahim Gül ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk'ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunan Genel Başkan Yunus Değirmenci ve beraberindeki heyete İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulu da eşlik etti.

Genel Başkan Yunus Değirmenci ve Özçelik İş heyeti, Kısa bir süre önce başarılı bel fıtığı ameliyatı geçiren Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e de hayırlı olsun ve geçmiş olsun ziyaretini evinde gerçekleştirdi.

Genel Başkan Değirmenci, ziyaretlerde 6 Şubat depreminin ardından Osmaniye ve Hatay'da oluşan hasarı telafi etmek, mağdur vatandaşın maddi ve manevi sorunlarını çözmek üzere büyük sorumluluk alan belediye başkanlarına yeni dönemde başarı dileklerinde bulundu.

Osmaniye ve Hatay'ın Özçelik İş Sendikası için çok önemli ve değerli olduğunu belirten Değirmenci, Türkiye'nin en önemli yatırımları ve sanayi çarklarının bulunması, binlerce ailenin geçimini sağladığı çelik sektörünün ülke ekonomisine katkısına vurgu yaptı.

Yunus Değirmenci ve beraberindeki heyet, Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube evsahipliğinde Temsilciler Meclisi toplantısını gerçekleştirdi. Öz Çelik İş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Güngör, yönetimi, denetim-disiplin kurulu üyeleri, işyeri temsilcileri ve kadın kurulu tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Genel Başkan Değirmenci, Başkan yardımcısı Altun daha sonra, İskenderun Temsilciler Meclisi toplantısına katıldı.