İskenderun Birey Eğitim Kurumu, Liselere Geçiş Sınavında 1 2 3 yanlış yaparak Türkiye 1. Ligini kazanamayan öğrencileri ve ailelerini, ağırlayarak onların başarısını da kutladı. Birey eğitim Kurucusu Murat Soyak, kurumu her yıl yapılan LGS’de Türkiye birincisi çıkarma geleneğini bu yılda yakalayarak başarılarını sürdürdüklerini ifade ederek “Aslında başarımız 1 kişiyle kalmamıştı. LGS sınavlarında 8 öğrencimiz de birinciliği kaçırdı. Bu sene en az Arda kadar başarılı olan 1 yanlış, 2 yanlış, 3 yanlış ve 4 yanlış yapan öğrencilerimizi misafir ettik. Bizim için 4 yanlışla ful yapmanın hiçbir farkı yok. Biz Birey Eğitim Kurumu olarak öğrencilerimizi üstün başarılarından dolayı ödüllendirmek istedik. Çünkü onları da başarılı sayıyoruz” dedi.

Birey Eğitim Kurumu tarafından Türkiye 1.si olan Arda Köker’e de geçen hafta verilen telefonun dışında genel merkez tarafından da 50 bin TL hediye çeki verildi. Eğitimci Murat Soyak buradan ailelere de teşekkür ederek çünkü onların, çocuklarının başarısında büyük pay sahibi olduklarını bildiklerini söyledi.

LGS sınavında başarılı öğrenci velileri ise çocuklarının başarısını ayakta alkışlarken onlarla bir kez daha gururlandılar.  

Sıralamaya Giren Öğrenciler          YÜZDELİK DİLİMİ

1-      Arda KÖKER                                      0.01

2-      Aybola KOCA                                    0.05

3-      Akif Eren YILMAZ                            0.17

4-      Fatma Tül Zehra GÖL                     0.23

5-      Eyüp DAĞ                                          0.34

6-      Emir Ediz KARABEYOĞLU             0.40

7-      Ayşe Mine YILMAZ                         0.57

8-      Süleyman ÖZDEMİR                       0.78

9-      Ömer Ziya TAZE                               0.87