23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında İskenderun’da Kaymakamın makamına oturan öğrenciler taleplerini dile getirdiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı ile Türkiye Büyük millet meclisinin açılışının 104. Yılı nedeniyle Mevlana İlkokulu öğrencileri Ecrin Biçer,  Zeynep Mengüllüoğlu ve Mehmet Marangoz İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’i makamında ziyaret ettiler.

İskenderun Kaymakamlık makamını Murat Sefa Demiryürek bugünün çocukları yarının yöneticileri sizler olacaksınız. Bizler bu makamlarda olmayacağız sizlere inanıyoruz.” dedi.

Kaymakamlık koltuğuna oturan Mevlana İlkokulu öğrencisi Ecrin Biçer duygu ve düşüncelerini dile getirerek Okulda bulunan çocukların oyunlarını rahatlıkla oynamaları için spor malzemelerinin tamamlanmasını istedi.

Şehrin yollarının daha kaliteli olmasını isteyen öğrenciler yolların bozuk olması kazalara neden olduğuna dikkat çekerek düşüncelerini paylaştılar.

Öğrencilerden Zeynep Mengüllüoğlu İskenderun kaymakamlığı şeref defterine günün anlamına dikkat çekerek düşüncelerini yazdı

İskenderun İlçe Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek kendisini ziyarete gelen öğrencilere Fenerbahçe forması ile Satranç takımı hediye etti