Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Halil Uğur ve GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in görevlendirmesi ile İskenderun Belediyesine gelerek başkan Mehmet Dönmez ve daire müdürleri ile düzenlenen toplantıda kentin son durumu hakkında brifing aldı.

İskenderun sahilinde Mete Aslan Bulvarı ve Çay Mahallesi başta olmak üzere kentin farklı noktalarında incelemelerde bulunan, her zaman yanlarında olacaklarını belirten Başkan Vekili Halil Uğur ve GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler deprem sonrası kentin ayağa kaldırılmasında tüm güçleri ile Başkan Dönmez’e destek vereceklerini iletti.

İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez ise Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e Başkan Vekili Halil Uğur ve GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler’e teşekkür ederek “Ricamızı kırmayarak İskenderun’u ayağa kaldırmak için bizlere destek olacak olmalarından dolayı çok mutluyum. Fatma Şahin başkanımızla görüştük, Gaziantep belediyesinin desteğine ihtiyacımız olduğunu belirttik ve hemen harekete geçtiler kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hafta içi İskenderun’a gelmesini bekliyoruz. Bizleri kardeş belediye olarak gören Gaziantep Büyükşehir Belediyesini yanımızda görmekten mutluyuz” dedi.