Hatay’ın İskenderun ilçesinde Belediyede uzun yıllar Sular İdaresi Müdürlüğü ve Belediye Başkan yardımcılığı yapan merhum Hasan Hüseyin Çelik’in son yolculuğunda acılı ailesini sevenleri, yalnız bırakmadı.

İskenderun Belediyesinde Başkan yardımcılığından emekli Hasan Hüseyin Çelik bir süredir rahatsızlığı nedeniyle şehir dışında tedavi gördüğü Hastanede 79 yaşında yaşama veda etti. Yurt içi ve yurt dışındaki çocukları yakınları bugün cenaze için İskenderun’a gelen merhum Hasan Hüseyin Çelik’in naaşı, öğle vakti Kaptan Mehmet Paşa camine getirildi.  Oğulları Barbaros ve Fatih Çelik başta olmak üzere diğer aile fertlerinin acısını paylaşmak için, yakın dostları cenaze namazı öncesi cami avlusunda bir araya geldi.

Kalabalık cemaat topluluğunun saf tuttuğu cenaze namazının ardından merhum Hasan Hüseyin Çelik için helallik alındı ve tabutu sevenlerinin omuzunda cami avlusundan cenaze aracına kadar dualar eşliğinde taşındı.

Çankaya Asri mezarlığında gözyaşları ve dualar eşliğinde toprağa verilen merhum Hasan Hüseyin Çelik son yolculuğuna uğurlandı. Mezarlıkta cenazeye katılanlar aile fertlerine taziyelerini iletti.

Ayrıca Çelik ailesi, taziyeleri Yenişehir Mahallesi Şehit Yüzbaşı Ferit Güneş Caddesi üzerinde Açelya apartmanındaki evlerinde kabul edecek.