İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ve Yönetim Kurulu üyeleri Okul bahçesinde prova yapan çocukları ziyaret ederek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama provasına katıldı.

Yukarı Kepirce Okul Müdürü Sinem Berkil, İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal’a, derneğin yapmış olduğu destekten dolayı teşekkür ederek “Burası Şehir merkezine uzak bir okul, bu nedenle maddi imkânlarımız da gerçekten iyi değil. 29 Ekim Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlamak için çok heyecanla çalışıyoruz ancak tek tip t-shirt olmasını istiyorduk. Kendisine ulaştığımız Başkanımız Sedat Uysal ve yönetimi hemen bu talebimizi karşıladı, kendisi ile yönetimine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Okula ve öğrencilerine yaptığı katkılardan dolayı yönetim kurulu adına plaket takdim edilen Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ise “Bugün burada olmak ve bu çocukların mutluluklarını görmek gerçekten beni ve yönetimimi çok mutlu etti. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. Yılını geleceğimiz olan çocuklarımızla kutlamak bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Çocuklarımızın bulunduğu her yer güzel. Bu vesileyle elimizden geldiğince bu tür ihtiyaçlara dernek olarak destek olmaya çalışacağız” diye konuştu.

Okulda bulunan tüm öğrencilerin giydikleri t-shirtler ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve yüzüncü yıl kutlama provasını izleyen İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı ile yönetim kurulu üyelerinin duygulu anlar yaşadıkları gözlendi.