Iskenderun Iyi Parti 1

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, yerel seçimlere doğru takvim hızla geriye doğru işlerken, çalışmalarını da hızlandırdı.

Bu haftaki maç Denizli ve bizim için önemli” Bu haftaki maç Denizli ve bizim için önemli”

Her kesimden insana ulaşarak, plan ve projelerini aktaran Ceylan, İskenderunspor Tesislerini ziyaret ederek, Kulüp Başkanı Hakan Bolat, futbolcu ve teknik heyetle bir araya geldi.

Sporun kentin gelişmesi ve büyümesi bakımından çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Adayı Nazmi Ceylan, İskenderunspor'un memleketimizin marka değeri olduğunu ifade etti.

Zorluklar içinde alınan başarılardan ötürü Başkan Hakan Bolat ve futbolcuları kutlayan İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, halkın teveccühü ile göreve geldiğinde İskenderunspor'un daha üst liglere çıkması için gereken her türlü desteği sunacağını önemle hatırlattı.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat ise, hep birlikte hareket edilerek memlekette futbolun kalkınması gerektiğini vurguladı. Bolat, başkan adayı Nazmi Ceylan'a çıkmış olduğu bu yolda üstün başarılar diledi.

Editör: Ufuk Aktug