Yükseliş Ortaokulu, İstanbul’da Şubat ayında gerçekleştirilecek İyi Uygulamalar Konferansı’na Davet Edildi.

Tuvalet eğitimi için 6 önemli kural Tuvalet eğitimi için 6 önemli kural

Türkçe öğretimine yönelik yenilikçi iyi uygulamaların tespit edilmesi ve teknoloji kullanılarak üretilen sınıf içi eğitim içeriklerinin belirlenmesi amaçlı düzenlenen ‘İyi Uygulamalar konferansı’ 14-16 Şubat tarihleri arasında İstanbul'da  gerçekleşecek. Milli Eğitim bakanı Mahmut Özer’in başkanlığını yapacağı konferansa davet edilen Yükseliş Ortaokulu’nu da Türkçe Öğretmeni Burçin çiçek Çamus temsil edecek.

Ülke genelindeki tüm okulların katılımıyla gerçekleştirilecek konferansa okul olarak davet edilmelerini anlamlı bulduklarını belirten Yükseliş Koleji Genel müdürü Aykut Davut Öktem “Konferansta okulumuzu Türkçe Öğretmenimiz Burçin Çiçek Çamus temsil edecek ve ‘Türkçe dersinde Sözcükte Anlam ile İlgili Kavramların Dijital Eğitsel Oyunlarla Etkili Öğretimi’ adlı projesini sunacak. Bu anlamlı davetle Yükselyiş Koleji’nin eğitimdeki etkinliği bir kez daha kanıtlanmış oldu” dedi.

Aykut Davut Öktem, Proje Koordinatörü Esen Sandıraz’ı ve Türkçe Öğretmeni Burçin Çiçek Çamuz’u tebrik ederek başarılar diledi.

yukselis-ortaokulux