Derneğin de kurucularından olan emekli eğitimci Ahmet Benli Başkanlığındaki İskenderun Ticaret Lisesi ve Akşam Lisesi Mezunlar Derneği yeni dönemde birçok sosyal etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Dernek, eski mezunlarını her yıl geleneksel olarak düzenlediği 19 Mayıs gecesi saat 19.19’da Beyaz Saray’da buluşturuyor.

İskenderun Ticaret Lisesi ve Akşam Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Ahmet Benli, göreve yeni seçildiğini belirterek “Derneğimiz 2001 yılandan buyana faaliyette, aktif olarak çalışmaktadır. Sadece pandemi ve deprem nedeniyle aktif faaliyetlerimize ara vermek zorunda kaldık. Şu zamana kadar görev yapan tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerini saygıyla anıyor, çalışmaları için teşekkür ediyorum” dedi.   

Kamuda ilk... İstanbullu gençlerden yöneticilerine mentorluk Kamuda ilk... İstanbullu gençlerden yöneticilerine mentorluk

Dernek olarak ilk icraatlarının 13 yıldır sürdürdükleri, buluşma gecesini düzenleyeceklerini ifade eden Başkan Ahmet Benli “Gecemiz, her zaman olduğu gibi 19 Mayıs’ta, değişmeyen tarihimiz, Beyaz Saray’da. Eski mezunları buluşturma davetimize tüm çevremizdeki eski mezunlarımızı, eski öğretmenlerimizi ve dostlarımızı bekliyoruz. Bundan sonraki faaliyetlerimizi mümkün olduğu kadar, STK olarak sosyal etkinliklere daha çok zaman ayırmayı ve uğraşmayı düşünüyoruz. Mümkün olduğu kadar çevremizdeki sosyal etkinliklerde var olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Iskenderun Ticaret Lisesi.mp4 Snapshot 00.29.440

Editör: Halit Sapmaz