Hatay’ın İskenderun ilçesi Küçük Sanayi Sitesi girişinde ara kavşakta dikkatsizlik yüzünden üç otomobil ile bir motosikletin karıştığı maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi.  

Edinilen bilgilere göre kaza sabah saatlerinde Dumlupınar Mahallesi Tayfur Sökmen Bulvarı üzerinde bulunan 315 sokağa dönen ara kavşakta yaşandı. Sanayi sitesinden şehir merkezi yönünde seyir halindeki iki otomobil, öndeki motosiklet ve kavşaktan ara sokağa dönüş yapmak isteyen otomobilin karıştığı kaza maddi hasarla sonuçlandı.

Trafiğin en yoğun olduğu saatlerde meydana gelen biri motosiklet üç otomobilin zincirleme çarpıştığı kaza nedeniyle bulvarda trafik akışı bir süre aksadı. Bölgeye trafik ve polis çağrılarak, kaza ile ilgili tahkikat başlatıldı. Maddi hasarlı kazada, taraflar ile görgü tanıklarının ifadeleriyle ekipler kaza tutanağı tanzim etmeye çalıştı.

Güngör "Çelik işçisini enflasyon karşısında ezdirmeyeceğiz" Güngör "Çelik işçisini enflasyon karşısında ezdirmeyeceğiz"

Üç otomobil ile bir motosikletin karıştığı maddi hasarlı kazada hiç kimsenin burnunun dahi kanamamış olması büyük teselli oldu.      

sanayide-kaza.mp4_snapshot_00.50.400sanayide-kaza.mp4_snapshot_00.03.191sanayide-kaza.mp4_snapshot_00.44.119sanayide-kaza.mp4_snapshot_00.00.858