Hatay İl başkanlığı değişikliği sonrasında ilçelerde de değişiklikler yaparak etkin siyaseti hedefleyen Saadet Partisi, Altınözü İlçe başkanlığına Mahmut Şan’ı atadı. 

İlçe teşkilatında gerçekleştirilen devir teslim töreninde kısa bir konuşma yapan SP İl Başkanı Mehmet Harputluoğlu “İlçe başkanlığı görevini üstlenen arkadaşımız Mahmut Şan zaten uzun zamandır il yönetim kurulu üyesi ve Altınözü sorumlusuydu. İlçemizin tüm sorunlarına hakim sorunların çözümü konusunda yeterince birikimli olduğunu biliyoruz. Bu görevi layıkıyla yapacağına inanıyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Görevi devreden İsmet Karagön'e yapmış olduğu hayırlı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Başkan Savaş'tan Hatay çağrısı... Hatay'ın kaderini Hataylılar tayin etsin Başkan Savaş'tan Hatay çağrısı... Hatay'ın kaderini Hataylılar tayin etsin

Saadet Partisi Altınözü İlçe Başkanlığı görevini devralan Mahmut Şan da, Şimdiye kadar partide il yönetim kurulu üyeliği ve ilçe sorumlusu olarak görevini üstlendiğini hatırlatarak bu göreve layık gören Genel Başkanları Temel Karamollaoğlu, Hatay Milletvekili Doç. Dr. Necmettin Çalışkan ve İl Başkanı Mehmet Harputluoğlu'na teşekkür etti. 

Üstlendiği görevinin kolay olmadığını bilincinde olduğunun altını çizen Şan “Ancak bu kutsal görevi başarılı bir şekilde yerine getirecegimden ve Toparlayıcı bir yönetici anlayışı içerisinde olacağıma söz veriyorum. Şimdiye kadar görev yapan ve Gece gündüz emek harcayan ilçe teşkilatımıza emeğinden dolayı teşekkür ederim. İlçe yönetimde görev alan değerli arkadaşlarımla beraber yaklaşık olarak 7 ay sonra yapılacak yerel seçimlerde partimizin bayrağını Altınözü belediyesine dikmek için şimdiden gece gündüz çalışacağımıza söz veriyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.  
Devir teslim töreninde görevi devreden İsmet Karagön ise Altınözü ilçesinin yeni başkanı Mahmut Şan'a başarı ve kolaylıklar dileğinde bulundu. 

3-22-21-2