Kurdukları gönül köprüsü ile Belen’e gelen “Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız” adlı gönüllü yardım grubu, beraberlerinde getirdikleri çeşitli eşyaların dağıtımını yaptılar. Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e ve ekibine teşekkür ettiler.

belen-ibrahim gonul3belen-ibrahim gonul1belen-ibrahim gonul2

Meteoroloji'den fırtına uyarısı Meteoroloji'den fırtına uyarısı

İzmir’den Belen’e gelen gönüllü yardım grubu çocuklar için oyuncak, kıyafet ve gençlere yönelik çeşitli eşyaları Belen’de ihtiyaç sahiplerine ulaştıran “Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız” gönüllü yardım gurubu başkanı Mine Kapı ve beraberindeki ekip arkadaşları Remziye Dokur ve Gönül Turgut, Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü makamında ziyaret etti.

Mine Kapı, “Belen Belediye Başkanı Sayın İbrahim Gül beyefendi bizleri makamında kabul edip yaptığımız bu hayırlı işlerimiz için yaptığı katkıdan dolayı şahsına ve ekibine göstermiş olduğu misafirperverlikleri için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz, bizleri çok mutlu ettiniz” şeklinde duygularını ifade etti.

Böylesine anlamlı bir yardım etkinliğe imza atan “Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız” gönüllü yardım grubuna çok teşekkür ederek, memnuniyetini dile getiren Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, sosyal mecradan gönüllü yardım gurubunuzun faaliyetlerini incelediğini dile getirerek. “Sizler insanlık adına çok önemli bir misyonu üslenen ve yaptığı faaliyetlerle gönüllere dokunan bir derneksiniz. Şahsım ve Belen adına sizlere çok teşekkür ederim. Bundan sonraki faaliyetlerinizde de gücümüzün yettiğince her zaman yanınızda olacağız. İnşallah çok daha güzel ve anlamlı etkinliklerde bir araya geliriz. Rabbim sizlerden razı olsun. İfadelerini kullandı.”