Hüsniye Çelik’in sahipliğindeki Salon M Estetik ve Kuaför salonu, düzenlenen törenle hizmete girdi.

   Denizciler Mahallesi eski belediye binasının arkasında eğitimci Hamit Duman’ın organizasyonunda Salon M Estetik ve Kuaför Salonunun açılışına İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent H. Yılmaz ve davetli grubu katıldı.

        Açılış öncesinde Salon M’de vereceği hizmetler hakkında bilgiler veren Estetik ve Güzellik Uzmanı Hüsniye Çelik, Denizciler Mahallesi’nde hizmet vermekten dolayı büyük mutluluk duyacağını belirterek “Denizciler’de böyle bir salonu açmak benim için mutluluk vericidir. Çünkü ben burayı çok seviyorum ve buradaki vatandaşlara hizmeti ayaklarına getirmek istedim” dedi.

        Hüsniye Çelik, solanlarında hem güzellik hem de kuaför anlamında hizmet vereceklerini dile getirerek şöyle konuştu:

        “Benim sektördeki geçmişim iki yıldır. Bakım ve güzellik anlamında çok ilgili olduğum için bu sektörde hizmet vermek istedim. Amacımız, bakım yaptırmak isteyenlere tek noktada hem güzellik-estetik hem de kuaför olarak hizmet verip memnun etmektir. Biz burada DİOT, PRO buz lazer epilasyon, medikal cilt bakımı, Led terapi, HYDR afacial, dermapen, plazma pen, microoblading, pudralama, dudak renklendirme, kirpik lifting, kavitasyon (heykeltraş), lenf drenaj, G5 selülit masajı, pop-up, kalıcı oje ve protez jel tırnak gibi hizmetler vereceğiz.”

TOBB fuar bilançosunu açıkladı TOBB fuar bilançosunu açıkladı

        Açılışta, konuklara davete katıldıkları için teşekkür eden salon sahibi Çelik, katılımcıların kendisine güven verdiğini ifade etti.

DSC_0051DSC_0049DSC_0045DSC_0040DSC_0034DSC_0018-1

        İTSO Başkanı Levent Yılmaz, açılış öncesinde salonu gezdiğini ve son teknolojik cihazların bulunduğunu gördüğünü dile getirerek, hayırlı olması dileklerinde bulundu ve vatandaşları bakım için Salon M’ye davet etti.

        Belediye Başkanı Tosyalı da, bir işyerinin açılışına katılmaktan son derece mutlu olduğunu vurgulayarak, Denizciler’in de artık kabuğunu kırdığını ve gelişmekte olduğuna değindi.

        Hayırlı olması dilekleriyle kesilen kurdelanın ardından Estetik ve Güzellik Uzmanı Çelik, davetlilere salonu gezdirdiği ve vereceği hizmetler konusunda bilgiler verdi.