Özel: ‘Tam Kanunsuzluğun daniskası…’ Özel: ‘Tam Kanunsuzluğun daniskası…’

Ziyaretten dolayı Saadet Partili adaylara teşekkür eden İGC Başkanı Diyap Atar, Çıktıkları bu yolda başarılar diledi. İskenderun Saadet Partisi İlçe Başkanı Halil İbrahim Çelik da, yapılacak yerel seçimlerde Saadet Partili kadrolara destek istediklerini belirterek seçimi kazandıklarında Saadet Belediyeciliğiyle halkı tanıştıracaklarını söyledi.  

Saadet Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Sabahattin Çınar ise, uzun süredir bu kentte yaşayan biri olarak depremde yıkılan, şehrin yaralarını sarmak ve ayağa kalkınması için çalışacaklarını ifade etti.

Saadet Parti Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Necmettin Çalışkan da, Hatay’ın artık değişime ihtiyacının olduğunu vurgulayarak “Halkımıza üçüncü bir yol alternatifi sunuyoruz. Rakiplerinizin biri üç dönemdir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapıyor, diğeri de sanki elinde sihirli değnek varmış gibi gösterilmeye çalışılıyor. Biz Saadet Partisi olarak halkımızın sorunlarını da, çözüm yollarını da biliyoruz, Allah’ın izniyle göreve geldiğimizde bunu Hatay’ımızın halkına göstereceğiz” dedi.

Editör: Halit Sapmaz