İskenderunspor Teknik Direktörü Nedim Yiğit’in görevinden ayrılmasının ardından Kulüp Başkanı Hakan Bolat,hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek menajerlerin ve dostların arayarak teknik direktör önerisinde bulunmamalarını istedi.

Roma'da Manisa'yı temsil etti Roma'da Manisa'yı temsil etti

Turuncu Mavili takımın kulüp Başkanı Hakan Bolat , boşalan teknik direktörlük görevi için  hiçbir teknik direktör ile ilgilenmediklerini belirten açıklamasında şunlara yer verdi:

DEĞERLİ FUTBOL KAMUOYUNA VE CAMİAMIZA

Nedim Yiğit hocamız istifa kararı alarak, görevinden ayrılmıştır. Geçirdiğimiz bu süre zarfında kendisine ve ekibine katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Bundan sonraki maçlara tamamen benim kontrolümde, altyapı hocalarımızla ve kendi imkanlarımızla çıkacağız. Şu anda hiçbir Teknik Direktör ile ilgilenmiyoruz. Özellikle belirtmek isterim ki lütfen hiçbir menajer ve dost bize teknik direktör teklifinde bulunmasın.

Şu an tek düşündüğümüz şey 1. Lig’e bu yıl nasıl çıkabiliriz onun hesabını yapmak.

Ben şu an tüm futbolcularımıza can-ı gönülden güveniyorum ve onlara kefilim. İnanıyorum ki onlar bu yıl ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar ve sezon sonunda başarıya ulaşacağız. Sevgi ve saygılarımla…